Papugarnia

Papuga to bardzo ciekawe, a jednocześnie ciekawskie ptaki... a w Pobierowie można osobiście, wręcz na własnej skórze przekonać się, że to prawda! Wystarczy wybrać się - najlepiej z całą rodziną - do papugarni przy zejściu na plażę, aby miło spędzić czas w towarzystwie kolorowych, egzotycznych ptaków, które dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń!

W papugarni na terenie Pobierowa papugi latają swobodnie, niczym niezwykłym nie są sytuacje, kiedy siadają turystom siądzie na ramieniu, ewentualnie na głowie. To rzecz jasna najlepszy moment, żeby zrobić sobie wspaniałe zdjęcie z nowo poznanym, skrzydlatym przyjacielem. Jest też możliwość karmienia papug zakupionym w specjalnym sklepiku pokarmem. W tym kolorowym, hałaśliwym (w pozytywnym sensie) gronie znajdują się ary, żako, kakadu i inne, cudne okazy.

Do dyspozycji zainteresowanych zwierzakami jest kompetentny przewodnik, który podzieli się kilkoma ciekawostkami o tych niesamowitych, a jakże mądrych ptakach. Papugarnia jest obiektem zadaszonym, także zła aura nie będzie żadną przeszkodą dla turystów. Serdecznie zapraszamy na wystawę ptaków egzotycznych!

Papugarnia Pobierowo czynna jest w sezonie letnim codziennie w godzinach 10:00 - 19:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur

Pobierowo ma super papugarnię. Wraz z żoną byliśmy zobaczyć co to za nowa atrakcja i jest ona godna polecenia dla każdego kto chce zobaczyć coś ciekawego, tutaj są to egzotyczne ptaki. Są większe niż się człowiek spodziewa po zdjęciach.

Sławomir

nie myślałem że to miejsce będzie takie fajne. świetne ptaki. Kolorowe i gadające. byliśmy zachwycenie

turysta

Wnuki zachwycone. Jest super :-)

Celina

jestem już kolejny raz. dzieci są zachwycone polecam bo warto.

kami

Super zabawa! Dzieci już chcą wracać do papużek, a i mężowi się spodobało. Polecam!

Sylwia K.

jest to fajne miejsce na spędzenie wolnego czasu

paweł

jest to fajne miejsce na spędzenie wolnego czasu

paweł

fajnie było. papugi są cudowne. najfajniejsza jest gadająca LORA. Jest cudowna :) :)

emilia

za oknem deszcz a tu tropiki. super zabawa polecam dla rodzin z dziećmi

mirek

Paulina

córka była zachwycona, fajna forma spędzania czasu. Papugi sa naprawdę piękne i widać, że zadowolone, a o to bałam się najbardziej. Widać że właściciele kochają zwierzęta. POLECAM

magda

córka była zachwycona, fajna forma spędzania czasu. Papugi sa naprawdę piękne i widać, że zadowolone, a o to bałam się najbardziej. Widać że właściciele kochają zwierzęta. POLECAM

magda

znajomi zachęcali i mieli racje. Super miejsce, super ludzie, super papugi

bb

fajne miejsce do spędzenia czasu z dzieciakami i nie tylko. Miła obsługa, papużki cudowne !! Polecam każdemu

beata

Super atrakcja dla dzieci i nie tylko.Polecam

lulejko

Olka z mężem

Bardzo polecam! Byłam w zeszłym roku z mężem a w tym roku wybieram się z całą rodzinką :)

Olka z mężem

Polecam :)

Kasia K.

Super miejsce dla każdego! Dużo frajdy z karmienia ptaków :)

Kasia K.

Dodaj opinię

Odrobina prawdziwej egzotyki nad swojskim Bałtykiem. Wizyta w Papugarni jest lepsza od wycieczki do zoo, gdyż tutaj piękne, mądre i ciekawskie ptaki mają do dyspozycji sporą wolierę, po której latają i dokazują całkiem swobodnie. A turyści wchodząc do środka mogą liczyć na to, że papugi usiądą im na ramieniu, np. skuszone trzymanym w dłoni papuzim przysmakiem.

Papugarnia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Papugarnia, zobacz gdzie w Dziwnowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Papugarnia.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Papugarnia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij