Wędkarstwo

Świeża ryba nigdzie chyba nie smakuje tak wyśmienicie jak nad morzem. Niezależnie od tego czy jest to ryba morska czy słodkowodna, zjedzona w przestrzeni przesyconej jodem, zapachem soli i sosen, melodią morskich pomruków, smakuje jak prawdziwy rarytas.

A jeszcze kiedy jest to ryba samodzielnie złowiona, wówczas nic nie może się jej równać. W Dziwnowie wędkować można w morzu, Dziwnie, Zalewie Kamieńskim, jeziorze Martwa Dziwna.

Jednym z ulubionych miejsc wędkarzy jest ujście Dziwny do Bałtyku, gdzie nietrudno jest ponoć o okonie, leszcze, węgorze, szczupaki, liny, sandacze i łososie. Niektórym przy odrobinie szczęścia udaje się wybrać wraz z załogą jakiegoś kutra rybackiego daleko w morze.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Wędkarstwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wędkarstwo, zobacz gdzie w Dziwnowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wędkarstwo.
  • 72-420 Dziwnów
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wędkarstwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij